Lokationer


Multihallen - Espergærde Gymnasium

Gymnasievej 2, 3060 Espergærde

Boldhallen - Espergærde Gymnasium

Gymnasievej 2, 3060 Espergærde
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Mørdrupskolen

Rugmarken 1A, 3060 Espergærde
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Børn 1,5-3 år med voksen ledsager09:00 - 09:45
TikTok dans - 8-12 år18:00 - 19:00
Spring (5-7 år) - Mandag 16:30 - 17:30
Spring (5-8 år) - Mandag 17:30 - 19:00
Børne dansehold - 4-6år 16:30 - 17:15
Børne dansehold - 7-9år17:15 - 18:00

Espergærdeskolen

Stokholmsvej 10, 3060 Espergærde
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Børn 3-5 år - Spilopperne16:30 - 17:15
Børn 3-5 år - Krudtuglerne16:30 - 17:15
Basserne - Holdet for modne herre09:00 - 09:45
Bodytoning18:00 - 19:15
Low aerobic med MBL og udstrækning 17:00 - 18:15
Low aerobic med MBL og udstrækning 17:00 - 18:15
Bodytoning18:00 - 19:15
Yoga18:15 - 19:15
Yoga18:15 - 19:15
Hold 6 (Randi)18:05 - 19:15
Hold 6 (Randi)18:05 - 19:15
Hold 7 (Randi)19:15 - 20:25
Hold 7 (Randi)19:15 - 20:25
Hold 8 (Randi)18:05 - 19:15
Hold 8 (Randi)18:05 - 19:15

Espergærdehallen

Idrætsvej 5, 3060 Espergærde
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Hold 1 (Randi)08:30 - 09:40
Hold 2 (Randi)09:40 - 10:50
Hold 2 (Randi)09:40 - 10:50
Hold 4 (Randi)09:00 - 10:10
Hold 3 (Randi)10:50 - 12:00
Hold 3 (Randi)10:50 - 12:00
Hold 1 (Randi)08:30 - 09:40
Hold 4 (Randi)09:00 - 10:10
Hold 5 (Randi)10:10 - 11:20
Hold 5 (Randi)10:10 - 11:20

Rytmehuset - Espergærde gymnasium

Gymnasievej 2, 3060 Espergærde
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Aura - grundtræning 19:30 - 21:00

Idrætsbyen

Gymnasievej 2, 3060 Espergærde
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Rytmisk gymnastik - piger årgang 2013+201416:00 - 17:30
Micro - Tirsdag16:10 - 17:10
Micro - piger 6-8 år (årgang 2017+2018)16:00 - 17:10
16:00 - 17:00
Bobler - årgang 2019+202017:00 - 18:00
Saga - Piger micro (årgang 2015-2016)16:00 - 18:00
09:30 - 11:30
Saga 15 - Piger 8-10 (årgang 2015-2016)16:00 - 18:00
16:30 - 17:30
09:30 - 11:30
Saga 16 - Piger 8-10 (årgang 2015-2016)16:00 - 17:00
16:30 - 18:30
09:30 - 11:30
Enora - Piger 8-10 år (årgang 2013-2014)16:00 - 19:00
16:15 - 18:45
09:30 - 12:30
Enora - Piger 10-12 år (årgang 2013-2014)16:00 - 19:00
16:00 - 19:00
09:30 - 12:30
Avera - Piger 12-14 år (årgang 2010-2012)16:30 - 19:30
16:30 - 19:30
10:00 - 13:00
Avera - Piger 12-14 år (årgang 2010-2012)16:30 - 19:30
17:00 - 20:00
10:00 - 13:00
Merida - Junior (årgang 2008-2010) 17:15 - 20:45
16:30 - 19:45
10:30 - 14:00
Merida - Senior (årgang +2009) 17:15 - 20:45
17:30 - 21:00
10:30 - 14:00

Vores sponsorer